Zábrany proti ptactvu

Jako ochranu fasád a budov proti holubům a jinému ptactvu provádíme instalaci ochranných hrotů a ochranných sítí. Ochranné hroty jsou vhodným ošetřením historických budov, které mají členitý povrch venkovních zdí a četné římsy, které holubi často vyhledávají. Hroty lepíme speciálními materiály určenými samotnými výrobci hrotů na předem očištěný a suchý povrch. Takto nalepené hroty jsou vhodnou ochranou, která vydrží mnoho let.

Ochranné sítě proti holubům jsou vhodné k zakrytí velkých ploch, jako jsou balkónové lodžie, světlíky či různé volně dostupné prostory budov. Sítě se upínají do rámu, který je zkonstruován z ocelových lanek po obvodu místa, které je zapotřebí ochránit. Ocelové lanko je usazeno do ocelových oček, které jsou zapuštěny do samotné budovy. Díky této technologii lze sítě připnout na libovolný materiál i tvar. Osazení rámu a instalace sítě je otázkou několika hodin a v případě správné instalace vyřeší Vaše problémy na mnoho dalších let.

Zábrany proti ptactvu provádíme za pomocí horolezecké techniky, rychle, bezpečně a levně. Instalujeme také ochranu před hnízděním ptáků.

 

Kompletní fotogalerie zábrany proti ptactvu