Postřik proti hmyzu

Častým problémem zejména městských budov je drobný hmyz a především pak pavouci, kteří se velice rádi usidlují ve větších pórech a různých zákoutích fasád, kde vytvářejí neestetické pavučiny. V pavučinách se zachycuje prach a drobné nečistoty, které v kombinaci s deštěm narušují a devastují byť i nově opravené fasády. Hmyz se také může šířit okny do interiérů budovy, kde může znamenat další problémy.

Nabízíme Vám elegantní řešení jak s tímto problémem skoncovat. Fasádu nejprve očistíme tlakovou vodou, která odstraní dosavadní nečistoty a pavučiny. Následně aplikujeme postřik proti hmyzu, který hmyz vyhubí a slouží také jako prevence. Postřik je pak nutné jednou ročně, či v případě potřeby obnovovat. Účinnost prvního postřiku je až 99%. Používáme pouze kvalitní insekticidy. Práce provádíme za pomocí horolezecké techniky – levně, rychle, kvalitně.

Postřiky proti hmyzu zajišťujeme zejména pro různé prestižní hotely, pro které je pohodlí hostů a především pak reprezentativní vzhled budovy klíčem k úspěchu v jejich oboru podnikání. U větších rozměrů budov či při pravidelném postřiku jsem schopni nabídnout značné slevy a tím i bezkonkurenční ceny. Součástí našich služeb je také ochrana fásád před hnízděním ptactva.