O společnosti

Společnost Prolizards byla založena na přelomu roku 2009/2010. Ačkoliv fungujeme na českém trhu poměrně krátkou dobu, máme za sebou mnohaleté zkušenosti s horolezeckou a především se stavební činností. Vždy se snažíme podat profesionální výkon a odvést poctivou práci, která se v dnešní době stává již určitým mýtem. To především díky snaze nynějších firem o maximalizaci svých zisků. Vykořisťování zaměstnanců a šizení technologických postupů jsou častými jevy, se kterými se setkal téměř každý jedinec v naší společnosti.

My se snažíme našim klientům nic nenalhávat a neskrývat. Na každé zakázce pracujeme tak, aby byl zákazník spokojený a opět se znovu na nás obrátil, případně nás i doporučil dál. To je pro nás ta nejlepší reklama a z dlouhodobého hlediska jediná možná a správná cesta.

Zaměstnáváme především zkušené horolezce, kteří ovládají své řemeslo a zvládnou svou práci odvést rychle a kvalitně. Každý z našich zaměstnanců má odpovídající platné oprávnění k provádění výškových prací a celá společnost je pojištěná proti případnému riziku, které se v takto specifickém oboru činnosti může vyskytovat (pojištění o odpovědnosti za vzniklou škodu do výše 5 mil. Kč). Dále disponujeme platným osvědčením o odborné způsobilossti s elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978.

Neustále se snažíme modernizovat naše technologické postupy. Používáme nové materiály, využíváme moderní techniky a nástroje, které naši práci zrychlují a zkvalitňují. V neposlední řadě se snažíme čerpat stále nové informace a tím celý výrobní proces zdokonalovat a obohacovat.

Nebudeme Vám vnucovat, že danou práci odvedeme nejlépe ze všech konkurenčních firem a že MY jsme prostě ti nejlepší. My Vám můžeme garantovat, že se o to vždy budeme snažit.

Poctivost, spolehlivost a profesionalita to jsou hlavní atributy naší společnosti.