Reference

Tloskovského 239

Neveklov - rekonstrukce fasády

Rozbalit

Váažení obchodní přátelé, vážený pane Loquenzi.

Ještě jedmou Vám děkuji za precizně provedenou opravu fasády na našem rodinném domě v Neveklově.

Účelem našeho písemného poděkování je případná potřeba referencí na Vámi prováděné práce. I když si myslím, že písemné reference nepotřebujete, protože za Vás hovoří vykonaná práce, nedá mně to a spokojenost a uznání musím vyjádřit.

Od nabídky až po ukončení práce jsme mohli sledovat profesionalito, která není už dnes tak často vidět.

Po ukončení práce jste opustili místo perfektně uklizené a nezapomněli jste ani natřít horomosvody, což byl také jeden z detailů, které musím ocenit.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně úspěchů ve vaší činnosti.

S pozdravem
Jan Chlupsa
Neveklov 30.7.2014

Dura Automotive

Strakonice - průmyslové prostory

Rozbalit

Společnost Prolizards, zastoupená panem Loquenzem byla oslovena v rámci výběru dodavatele na akci:

Čištění ocelových konstrukcí a rozvodů technologií ve výrobní hale 55 - DURA Strakonice.

V poptávce byl definován předmět v rozsahu:

  1. mytí nosných konstrukcí haly (ocelové příhradové vazníky)
  2. trubní rozvody VZT, topení a stlačeného vzduchu
  3. elektroinstalace / osvětlení

 

Firma Prolizards po osobní prohlídce výrobní haly 55 (cca 3500m2) brzy nabídla ideální technologický postup a možnost realizace v nejvhodnějším termínu. Navrhovaný technologický postup obsahoval vysátí usazeného prachu na konstrukcích a následné několikanásobné stírání vlhkým hadrem za pomoci horolezecké techniky s minimálním dopadem na výrobní provoz v hale. Výběrového řízení se zůčastnilo celkem 6 dodavatelů. Do užšího výběru postoupili pouze dva dodavatelé, kteří nabízeli obdobnou cenu, avšak firma Prolizards jednoznačně podpořila své uchazečství přizpůsobením pracovního postupu výrobnímu procesu tak, jako výsledné ceny, která byla nakonec stanovena za celé dílo, dohodou a byla ponížena oproti prvnímu kolu výběrového řízení.

Samotná realizace a spolupráce s Prolizards probíhala bez jakýchkoli kolizí. Pracovníci firmy Prolizards prováděli veškeré práce precizně a rutinně. Z důvodu nemožnosti odstávky výroby v dotčené hale byla nutná koordinace činnosti i bezpečnosti práce. Jakýkoliv požadavek ze strany objednatele byl v nejkratším možném termínu akceptován a splněn. Dodávka výše uvedené akce byla plánována na 5 pracovních dní a jeden víkendový. Po dohodě a v rámci spolupráce s technikem výroby v dotčené hale byly práce provedeny v předtermínu a to za necelých 5 pracovních dní včetně úklidu a likvidace vzniklého odpadu.

Vzhledem k těmto zkušenostem hodnotím firmu Prolizards jako velice výkonnou a zodpovědnou. Předpokládám, že následné akce obdobného typu v našich dalších výrobních prostorech budou realizovány za identických podmínek.

Za DURA Automotive CZ,
k.s. divize Strakonice - GLASS
Martin Piorecký, stavební technik

Reference v PDF

Holiday Inn

Praha - mytí oken

Rozbalit

V březnu 2011 u nás pracovníci firmy Prolizards prováděli mytí venkovních hotelových oken za použití horolezecké techniky. Veškeré jejich práce byly provedeny perfektně, profesionálně a bez sebemenšího narušení provozu hotelu. Pracovníky firmy Prolizards lze vřele doporučit.

Jana Budinská
Rezident Manager

Reference v PDF

Karafiátová 70

Praha - rekonstrukce střechy

Rozbalit

Dobrý den,
posílám "reference" na provedenou práci "rekonstrukce střechy a komína" firmou Prolizards. Vlastní práce započala v našem rodinném domku návštěvou zástupcem firmy z důvodu seznámení se s objektem.

Následovala smlouva o provedení práce a vlastní práce. Předem prokalkulované práce firmou byla zcela dodržena. Vlastní práce proběhla v předěm dohodnutém termínu. Velmi se mi líbila provázanost a souhra party, která celou práci prováděla.

Tuto firmu mohu vřele doporučit.

Mašek Čestmír
Zahradní Město
Praha 10

Reference v PDF

Podléšková 109

Praha - rekonstrukce střechy

Rozbalit

Vážení,

rád bych Vám touto cestou popsal svoje zkušenosti se společností Prolizards. Na tyto řemeslníky jsem narazil zcela náhodou. Pánové prováděli rekonstrukci střechy v ulici poblíž našeho domu. Majitel daného domu si spolupráci velice chválil, a proto jsem Prolizards také oslovil. Na požadavek kompletní rekonstrukce střechy včetně zateplení půdy pánové odpověděli obratem a předložili rozumnou cenově dostupnou nabídku. Termín realizace byl stanoven taktéž v brzké době, což mě mile překvapilo. Samotná realizace probíhala hladce a když se objevil nečekaný problém, pánové z Prolizards dokázali vždy pružně zareagovat a nepožadovali žádné příplatky k celkové sumě zakázky za tzv. "vícepráce".

Poměr cena/kvalita u této firmy považuji za velice výhodný a ze spolupráce jsem měl dobrý pocit, že se mi pánové snaží vyjít vstříc, abych byl se vším opravdu spokojený. Společnost Prolizards vřele doporučuji a řadím se mezi spokojené zákazníky.

Josef Choutka
Za Hřbitovem 1
Praha 10

Reference v PDF

Tomáškova 3

Praha - oprava, nátěr fasády

Rozbalit

Firmu Prolizards jsme si najali na jaře roku 2011 na jeden z našich investičních projektů - rekonstrukce domu Tomáškova 3, Praha 5, 150 00. Tato firma zde měla provádět rekonstrukci fasády dvorní i uliční za pomocí horolezecké techniky - zednické opravy (cca 15% fasády), zateplení části domu, nátěry fasády (600 m2), nátěry klempířských prvků.

Spolupráce s firmou Prolizards je bezproblémová. Zaměstnanci jsou pečliví, komunikativní a vždy se snaží odvádět práci na nejvyšší možné úrovni a také dbají na úklid a pořádek na staveništi. Společnost Prolizards nabízí velmi dobrý poměr cena/kvalita svých prací a můžu je vřele doporučit dalším investorům, či majitelům nemovitostí.

REBOLT DUETILLEUL Č.R. s.r.o.
Vítězné nám. 2
160 00 Praha 6
Ing. Půta Pavel

Reference v PDF

U Nikolajky 23

Praha - oprava fasády

Rozbalit

Potvrzuji tímto, že Bc. Jan Loquenz se svojí společností Prolizards - výškové práce pro nás během roku 2011 realizoval opravu fasády na domě u Nikolajky 23, Praha 5 za použití horolezecké techniky. Jednalo se o menší zakázku, ke které ovšem daná firma přistupovala se vší důležitostí. Práce byla odvedená ve smluvně domluveném termínu a byla dodržena předem stanovená cena. Fasáda byla odevzdána bez vad a nedodělků. Celá oprava proběhla k plné spokojenosti objednatelů. Firmu Prolizards můžeme vřele doporučit.

Ing. arch. Jiří Straka
U Nikolajky 1082/23
Praha - Smíchov

Reference v PDF

Vitějovice 63

Vítějovice - rekonstrukce Střechy

Rozbalit

Začátkem tohoto roku jsem se rozhodl provést částečnou rekonstrukci svého nynějšího bydlení, jednalo se o starší hospodářské stavení s obytnými i neobytnými prostory, včetně stodoly. Přestože nemám v současné době právě velkou důvěru ve stavební ani jiné podnikatelské firmy, avšak vzhledem ke své časové tísni a nedostatku svépomocných pracovníků, rozhodl jsem se oslovit začínající firmu PROLIZARDS, zastoupenou Mgr. Janem Loquenzem.

V první fázi rekonstrukce mělo jít o výměnu střešní krytiny na obou staveních, včetně výměny latí. Na základě mých požadavků mi pan Loquenz vypočítal předběžnou cenovou kalkulaci, stanovil termín zahájení i termín ukončení. Opravdu jsem byl velice překvapen a zároveň potěšen, že vše na čem jsme se v rámci jedné schůzky dohodli bylo splněno a zadaná práce kvalitně provedena. Následně jsem si nechal od firmy PROLIZARDS opravit venkovní fasádu, která byla provedena též v souladu s mými požadavky.

Chtěl bych proto poděkovat všem pracovníkům firmy PROLIZARDS a zároveň Vám všem, kteří se chystáte renovovat své chalupářské obydlí tuto firmu doporučit, neboť tento pracovní tým mladých mužu z Prahy vykonává práci nejen kvalitně a rychle, ale především za "mimopražské" ceny.

Lukáš Šebesta
Vitějovice 63
384 27 Vitějovice

Reference v PDF

Za Hřbitovem 20

Praha - rekonstrukce střechy

Rozbalit

Firmu Prolizards jsem oslovil na doporučení mého známého. Ten ji hodnotil jako kvalitní a poctivou řemeslnou firmu, která by mohla splnit mé požadavky na rekonstrukci střechy na mém domě v ulici Za Hřbitovem - Praha Dubeč. Jednání firmy bylo pohotové a brzy jsme se domluvili na návrhu idelálního řešení mých požadavků - nutno zmínit za příznivou cenu. Při realizaci rekonstrukce jsem na pánech z Prolizadrs ocenil řemeslnou zručnost, flexibilitu a plné nasazní do práce, ale také to, že jsme spolu jednali na rovinu. Jaké bylo mé překvapení, že se vše stihlo v předstihu oproti plánovanému termínu a navíc mi nebyly účtovány žádné poplatky za vícepráce. Jednoduše - jak jsme se na začátku domluvili, tak vše proběhlo, a dokonce rychleji.

S jednáním a prací firmy Prolizards jsem byl velice spokojen a tuto společnosti určitě doporučuji dalším případným zájemcům.

Spokojený zákazník
Pavel Procházka

Reference v PDF